TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
Sosyal Tesisler
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ana Sayfası MAİL  
3 Temmuz 2022, Pazar 

Konukevi
 

KONUKEVİ FİYATLARI

 

                                Oda                                       Süit Oda     

Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlar Personeli

Oda + Kahvaltı

 

80.00 TL

Tek Kişi

Çift Kişi

105.00 TL

95.00 TL

Diğer

Oda + Kahvaltı

 

120.00 TL

 

140.00 TL

 

130.00 TL

 

     

►Ücretlendirme kişi başı olarak belirlenmiştir.

 

►Tüm kamu ve kuruluşların emeklisine "bunların eşleri, üst soy ve alt soyları dahil, kardeşler hariçtir." kurum personeli için belirlenen tarife uygulanır.

 

►Türkiye Büyük Millet Meclisi üyeleri ve bu üyeliği sona erenler, dışarıdan atanan bakanlar ile bunların eşleri, üst soy ve alt soylarına, kamu kurum kuruluşlarının Türkiye genelindeki sosyal tesislerinde, bu kurum ve kuruluşların kendi personeli için uyguladığı en uygun tarife uygulanır ve en uygun şekilde yararlanmaları sağlanır.

 

►01 Şubat 2019 tarihinden sonra doğan çocuklar için konaklama bedeli alınmayacaktır. 01 Şubat 2016 ile 01 Şubat 2019 tarihleri arasında doğan çocuklar için ise konaklama bedelinin yarısı alınacaktır.

 

►Geçici görevli denetim elemanlarından alınacak konaklama bedeli olarak, yurtiçi gündeliklerinin % 50 artırımlı miktarı alınacaktır.

 

►Misafirhanelerden yararlanacak geçici görevli kamu personelinden alınacak konaklama bedeli, geçici görevlendirmenin ilk 10 günü için gündeliklerinin %50 artırımlı miktarının tamamını, daha sonraki günler için ise artırımsız gündeliklerinin 1/2'si alınır.

 

► Konukevinden yararlanan Yükseköğretim Kurumları personeli ile diğer kamu kurum ve kuruluşların personeli ve bunların eşleri ile üst soy ve alt soyları tarafından kurum kimliklerinin veya yerine tutan belgelerin ibraz edilmesi ve bunların misafir kayıt kartına eklenmesi şarttır. Kurum kimliklerinin veya yerine tutan belgelerin ibraz edilmemesi halinde ücretlendirme “Diğer Misafir” tarifesinden yapılacaktır.

 
 
Gaziosmanpaşa Üniversitesi
60150 Tokat / TÜRKIYE, Tel:+90 356 252 1616, Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, 2013© Tüm Hakları Saklıdır.